Про нас

Компанія "Житло" - лідер на ринку нерухомості з 2014 року. За цей час ми налагодили партненські відносини зі всіма будівельними компаніями міста (більше 50 БК) та зарекомендували себе як досвідчена компанія з продажу нерухомості.

Сьогодні "Житло" - це команда однодумців, що динамічно розвивається, цим самим забезпечуючи максимальну продуктивність компанії. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії.

Ключові переваги компанії:

- Працюємо без %, комісії чи інших доплат

- Завжди актуальні пропозиції квартир

- Ексклюзивні пропозиції, які є тільки у нас

- Покази у будь-який зручний для вас час

- Повний супровід при купівлі квартири

 

Менеджери нашої компанії  підберуть і запропонують Вам житло відповідно до ваших вимог. Наша компанія піклується про те, щоб клієнти отримали не тільки інформаційну підтримку, а й були повністю задоволені якістю житла і економією власного часу на пошуки нерухомості. 


Ринок нерухомості є одним з ключових ринків в економіці будь-якої держави. Вміння грамото та безпрограшно на ньому працювати – це талант, який набувається з досвідом.

Агентство нерухомості Житло під ключ наддасть фахову допомогу всім учасникам ринку нерухомості як покупцям, так і продавцям. На нашому сайті Ви маєте можливість розмістити свої оголошення про продаж, покупку, оренду нерухомості.

Наше агентство враховує інтереси всіх учасників угоди, гарантуючи їх фінансову та юридичну безпеку.

Звернувшись до агентства нерухомості Житло під ключ Ви зможете ознайомитися з потужною актуальною базою об’єктів нерухомості в Івано-Франківську та отримати численні послуги з нерухомістю:

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ (купівля / продаж, оренда житлової, комерційної нерухомості, земельних ділянок).

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ (захист прав власності, супровід фізичних та юридичних осіб при укладанні угод з нерухомістю, оформлення землі).

ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ (оцінка ринкової вартості квартир, приватних будинків, земельних ділянок).

ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ПАСПОРТІВ (сприяння складання технічного паспорта в БТІ).

Агентство нерухомості Житло під ключ.

Запрошуємо фізичних та юридичних осіб, будівельні компанії, комерційні банки для результативної співпраці з об’єктами нерухомості як в новобудовах, так і вторинному ринку.

Замовити зворотній дзвінок